Zavřít reklamu
  • Samovolná instalace #40528

    Zdravím, dnes se mi stala zvláštní věc. Z ničeho nic po mě chtěl telefon heslo k Apple ID. Když jsem se pak podíval do nastavení, zjistil jsem, že mám kompletně celé menu v angličtině. Navíc se mi v telefonu objevila jakási aplikace "apple news+".
    Taky se mi změnilo nastavení klávesnice a kdoví, nač ještě přijdu.
    Podotýkám, že aktualizuji pravidelně, ihned po vydání - poslední z prosince (aktuálně 13.3).
    Nejprve jsem si právě myslel, že proběhla nějaká aktualizace. Ale stalo se to s baterkou na 20% a mimo wifi. Hned jsem tedy alespoň změnil heslo k apple ID, ale stejně mi teď vrtá hlavou, co to má být.
    Díky předem za jakýkoli postřeh!

    Samovolná instalace #40529

    Ještě doplním, že jde o iphone 7 a naistalovala se konkrétně tato aplikace: https://www.apple.com/apple-news/

    Honza T. píše:
    Zdravím, dnes se mi stala zvláštní věc. Z ničeho nic po mě chtěl telefon heslo k Apple ID. Když jsem se pak podíval do nastavení, zjistil jsem, že mám kompletně celé menu v angličtině. Navíc se mi v telefonu objevila jakási aplikace "apple news+".

    Taky se mi změnilo nastavení klávesnice a kdoví, nač ještě přijdu.

    Podotýkám, že aktualizuji pravidelně, ihned po vydání - poslední z prosince (aktuálně 13.3).

    Nejprve jsem si právě myslel, že proběhla nějaká aktualizace. Ale stalo se to s baterkou na 20% a mimo wifi. Hned jsem tedy alespoň změnil heslo k apple ID, ale stejně mi teď vrtá hlavou, co to má být.

    Díky předem za jakýkoli postřeh!

    Samovolná instalace #40530

    Ještě doplním, že jde o iphone 7 a naistalovala se konkrétně tato aplikace: https://www.apple.com/apple-news/

    Honza T. píše:
    Zdravím, dnes se mi stala zvláštní věc. Z ničeho nic po mě chtěl telefon heslo k Apple ID. Když jsem se pak podíval do nastavení, zjistil jsem, že mám kompletně celé menu v angličtině. Navíc se mi v telefonu objevila jakási aplikace "apple news+".

    Taky se mi změnilo nastavení klávesnice a kdoví, nač ještě přijdu.

    Podotýkám, že aktualizuji pravidelně, ihned po vydání - poslední z prosince (aktuálně 13.3).

    Nejprve jsem si právě myslel, že proběhla nějaká aktualizace. Ale stalo se to s baterkou na 20% a mimo wifi. Hned jsem tedy alespoň změnil heslo k apple ID, ale stejně mi teď vrtá hlavou, co to má být.

    Díky předem za jakýkoli postřeh!

    Samovolná instalace #40546

    Zdravím, pravděpodobně jste si změnil jazyk nebo region iPhonu, ten se mění v Nastavení (Settings) > Obecné (General) > Jazyk a oblast (Language and region). Tam si jazyk můžete přepnout zpět na češtinu a oblast na Českou republiku.
    Aplikace Apple News se Vám tam nainstalovala proto, že je dostupná pouze v USA a nějakých dalších státech, mezi které ČR zatím nepatří. Postupem uvedeným výše se aplikace automaticky odinstaluje.

Odpověď na: Samovolná instalace

celý text

.