Zavřít reklamu
  • Nová baterie – IPhone 7 #46974

    Dobrý den, mám dotaz na uživatele, co si někdy už nechávali měnit baterii u svého Iphonu. Nechala jsem si jí měnit už 2x. První nová baterie se vybíjela snad ještě rychleji než moje původní, takže jsem jí reklamovala. Na to konto mi diagnostikovali zkrat v HB, který má údajně vliv na baterii. Tudíž jsem nechala baterii vyměnit znovu a dostala jsem doporučení ať nechám baterii “zaběhnout”, tj. několikrát úplně vybít a nabít. V současné době mám baterii pouze několik dní, ale chová se stejně jako ta předchozí. Můžu doufat, že se baterie opravdu zaběhne? Děkuji moc předem za odpověď.

    Nová baterie – IPhone 7 #46984

    Nemyslím si… kde byla baterie měněna? Dneska to dělá kde kdo za pár korun a pak to takto dopadá 😔

    Nová baterie – IPhone 7 #46985

    Bude to baterkou

    Urcite neni original a ostatni za nic nestoji

    Sam mam za rok treti baterku, ale menil jsem si sam takze to nestoji vic jak 250,-
    Vzhledem k cene starych telefonu se investice do origo baterky nijak nevyplati

    Nová baterie – IPhone 7 #46988

    Servis ProJabko, mají pobočku v Ústí a v Teplicích. Oni sami snad autorizovaný servis nejsou, ale z důvodu opravy toho HB byl prý telefon při druhé opravě poslán do autorizovaného servisu.

    Nová baterie – IPhone 7 #48855

    "zabihani baterie" je u nynejsich baterii uplna pitomost, to mozna musel delat vas deda pred 20 lety s nejakou nokii, ted tyhle saskarny baterku akorat nici, nejlip by se nemela nikdy dostat pod 20% nabiti

Odpověď na: Nová baterie – IPhone 7

celý text

.