Zavřít reklamu
  • Macbook Pro 2017 #46866

    Dobry den,
    nejakou dobu uz vlastnim iPhone a chvilku i Watchky. Jsem s Apple zarizenim plne spokojen. Uz delsi dobu zvazuji i Macbook. Ale popravde se mi zatim nechce davat kolem 35tis. za Macbook jen abych to vyzkousel. A prave jeden kolega z prace ma na prodej Macbook Pro 2017 v zakladni konfiguraci za 15 tis. v zachovalem stavu.
    Me spis zajima, jestli i v dnesni dobe to neni nejak zastarale a bude vse zakladni zvladat? Nebo mam kouknout radeji po necem novejsim a priplatit?
    Dekuji

    Macbook Pro 2017 #46868

    Ahoj Petre, pri koupi Macbooku existuje takove nepsane pravidlo 5.
    5 let starsi zarizeni (a mene) ma smysl poridit pokud je zajimava cena a stav.

    U 2016 a mladsi je trochu problem v zakladni velikosti disku. Oproti 2015 nema SD slot, do ktereho slo/jde dokoupit treba transcend jetdrive lite, ktery pamet rozsiri o pomerne rychlostne pouzitelne uloziste.
    Zeptej se kolegy v jake stavu je baterie, to je dulezite.

    Jinak, pokud bude baterie v dobrem nabehu cyklu a stale dobre kapacity, tak 15k je dobra cena.

    Macbook Pro 2017 #46870

    Baterie by měla mít kolem 100cyklů. Je to základní model, takže 128GB.
    Jen mi jde o to jestli už to třeba není pomalý na dnešní dobu. Cena je právě pro mě zajímavá

    Macbook Pro 2017 #46872

    Uprimne, pokud si tam nenaseres veci typu Chrome, tak pri beznem pouzivani jako bezny uzivatel nepoznas rozdil ze sedis u zarizeni z roku 2017 😉

Odpověď na: Macbook Pro 2017

celý text

.