Zavřít reklamu
  • Účet Apple ID #46657

    Dobrý den, chtěl bych vědět, pokud trvale smažu účet Apple ID, tak jestli si ještě někdy můžu na ten samý e-mail založit nové Apple ID? Zkoušel jsem to, ale zatím to nejde. Je to zhruba třičtvrtě roku. Třeba za déle než rok by to mohlo jít?

    Účet Apple ID #46659

    Ja mam takovou teorii (a klidne ji muzeme dale rozebrat), ze at v dnesni dobe neco smazes, tak ve skutecnosti urcite data zustavaji. Protoze osobni informace jsou to, co je v dnesni dobe nejcenejsi. A hlavne, mazes je ze zazrizeni ke kterym nemas vubec “pristup”.
    Takze v tomhle pripade zustalo u Applu minimalne info o tvem mailu, ze na nem byl iCloud ucet. Pochybuji ze do jednoho roku tohle info smazou jako nerelevantni. I 24 mesicu by nemuselo stacit...

    Účet Apple ID #46694

    S touto teorií naprosto souhlasím, jen jsem chtěl, aby mi ji někdo potvrdil. Takže ty kecy o úplném smazání účtu jsou zase lež. A pak že si Apple zakládá na neschromažďování osobních údajů. 🙁

    Účet Apple ID #46702

    Tohle ale delaji vsechny spolecnosti. Ze zakona na to maji pravo po nejakou dobu uchovavat osobni udaje, je to kvuli nakupum, predplatnym, zaruce apod. Pokud ti tak zalezi na smazani kontaktuj podporu a priprav se ze to bude trvat.

    Účet Apple ID #46705

    No, ona je za tím hlavně ochrana před zneužitím identity, aby si někdo nemohl hned po půvpdním uživateli založit stejné ID. Běžná doba je 2 roky, než se dané ID uvolní pro nové použití. Ty společnosti neuchovávají žádná osobní data, teda s výjimkou FB, samozřejmě, jakmile smažeš/zrušíš účet, přestanou tě registrovat (většinou ale fyzicky tvá data mažou po 30 dnech od zrušení), a jen to ID dají na 2-letý blacklist. A fertig.

    Účet Apple ID #46716

    Nemyslim si, ze jen email, jako jednu polozku, daji na nejaky blacklist. Bude tam o trochu vice zapisu...

    Účet Apple ID #46729

    @ 🙂 myslet si můžeš co chceš, ve finále je to stejně jedno, výsledkem je, že stejné ID nezaložíš

    Účet Apple ID #46734

    Ono je to jedno, protoze se na ty data nemuzeme podivat 😀 ale souhlasim, stejne ID nezalozis po nejakou dobu.

    Účet Apple ID #46748

    Pokud jsem majitelem e-mailu, tak by nikdo jiný na tenhle e-mail ID založit neměl. Musel by mít heslo k e-mailu. Ale asi na tom něco bude, že tu ID nějaký čas blokují. Díky za názory. 🙂

Odpověď na: Účet Apple ID

celý text

.