Zavřít reklamu
  • Apple id pomoc #48641

    Omlouvám se za nové téma ale vůbec nemám tušení kde hledat a jak to napsat. Dcera si pořídila iPhone a kvůli věku jsem založil e-mail apple id na mě. Nyní jsem zkusil taky přejít na iOS upravil jsem údaje ve svém apple id a dal si dceru pod sebe v rodinném sdílení (podřadný účet). Asi je to logický ale jelikož mám iPhone 2 dny tak vůbec netuším proč se oba telefony do sebe propsaly nebo jak to nazvat. Mám s dcerou společné fotografie, videa, kontakty a dokonce i aplikace, které jsem stáhl ze starého androidu může někdo poradit kde se stala chyba a telefony se propojily a jak to udělat abych měl dceru pod kontrolou ale každý telefon fungoval zvlášť. Snad jsem to napsal srozumitelné díky za každou pomoc a radu. Teprve se učím s iOS🙈😆

    Apple id pomoc #48643

    Protože jsou oba telefony pod jedním ID 🙂

    Pokud se nepletu, tak dcera měla mít své, vy své a jen jste měl telefon dcery přidat do rodiny a nastavit případná omezení.

    Apple id pomoc #48646

    Děkuji za odpověď tak nějak jsem si to myslel. Takže jediná možnost dceru odstranit a udělat ji nové id abychom měli každý své. Jen bych chtěl vědět pokud dceři udělám nové id zda ji zůstanou všechna data v telefonu? Děkuji

Odpověď na: Apple id pomoc

celý text

.