Zavřít reklamu
  • IPhone + android tablet + pc win #46256

    Zdravím všechny,
    měl bych dotaz. Uvažujil že bych opět po delší době zkusil pořídit IPhone, abych věděl kam se posunul od doby co jsem měl SE. Nicméně minulý rok jsem si koupil tablet s Androidem (MatePad Pro) a mám doma pc s Win a tak uvažuji jestli už by nebyla velká divočina používat 3 zařízení a každé s jiným systémem.
    Nemá s tím někdo zkušenost? Respektive jde mi hlavně o spolupráci IPhone a MatePadu.. Tady mi jde hlavně o galerii (to asi půjde zprovoznit přes ICloud) a pak o poznámky... Že když si udělám fotky nebo poznámky na jednom zařízení, tak abych je měl i v druhém.. Do teď jsem měl oboje Huawei, tak to šlo bez problému.

    Takže bych se rád zeptal jestli má někdo zkušenosti s takovou kombinací zařízení, nebo se mám raději na nějaké zkoušení IPhone vykašlat a zůstat jen o kombinaci Android a WIN.

    Ano vím, že tohle je stránka zaměřena hlavně na Apple, ale třeba někdo zkušenost má. A tablet měnit nehodlám, s tím jsem spokojen.

    Díky za každou rozumnou odpověď

    IPhone + android tablet + pc win #46260

    Vykvajzni se na to a povazuj to za rozumnou odpoved.

    IPhone + android tablet + pc win #46261

    I takové postrčení je dobré... počkám jestli někdo nepřidá ještě nějakou svou zkušenost a nějak to rozseknu

    IPhone + android tablet + pc win #46262

    Mám iPhone XS, Lenovo thinkpad s windows. A nejsem spokojen. Stáhnul jsem si aplikaci na poznámky, která má být kompatibilní, nefunguje synchronizace. Z iPhone mi nejde synchronizace icloud, nejdou mi přetahovat fotky z iPhone na windows. Takže kdybych mohl vrátit čas koupím si vše např. Od Apple nebo huawei... já bych si iPhone nekupoval, být na tvém místě. Nebo kupoval společně s iPadem a Macem....

    IPhone + android tablet + pc win #46264

    Ok, díky za postrceni... Tak zůstanu u droidu. Tusil jsem, že to tak dopadne. Vše se mi měnit nechce, když nevím. Jestli bych pak zůstal.

    IPhone + android tablet + pc win #46266

    Toms píše:
    Mám iPhone XS, Lenovo thinkpad s windows. A nejsem spokojen. Stáhnul jsem si aplikaci na poznámky, která má být kompatibilní, nefunguje synchronizace. Z iPhone mi nejde synchronizace icloud, nejdou mi přetahovat fotky z iPhone na windows. Takže kdybych mohl vrátit čas koupím si vše např. Od Apple nebo huawei... já bych si iPhone nekupoval, být na tvém místě. Nebo kupoval společně s iPadem a Macem....

    Tak nativni Apple aplikace ti nikdy nepujdou tak dobre a hladce jako na macu/ipadu. To je snad logicke.
    Poznamky skrze aplikace tretich stran samozrejme fungovat budou, at uz syncem pres aplikacni cloud, tak i pres google nebo Onedrive.
    Co se tyka fotek, tak se o tvem problemu rozepis trochu vice, protoze co jsem byl na pracovnim WIN, tak jsem nikdy nemel problem se stahovanim fotek at uz z iCloudu (fotky jsou jedine co nejak funguje), nebo rovnou z telefonu pres kabel.

    Ale jinak, to jak funguji Fotky pres iCloud na WIN je nevyhodou i vyhodou zaroven. Jelikoz nejde obousmerny sync (slozky download a upload separatne), tak na WIN delas PRAVOU zalohu fotek a ne jen synchronizacni zalohu.

    IPhone + android tablet + pc win #46267

    Dotaz píše:
    Ok, díky za postrceni... Tak zůstanu u droidu. Tusil jsem, že to tak dopadne. Vše se mi měnit nechce, když nevím. Jestli bych pak zůstal.

    Jak jsem napsal, Vykvajzni se na to 🙂

    Ale pokud budes mit nekoho ve svem okoli s iphone+ipad+mac, tak si k tomu za zadnou cenu nesedej 😀 protoze po hodine budes kontrolovat stav sveho uctu 😀

Odpověď na: IPhone + android tablet + pc win

celý text

.