Zavřít reklamu
  • Aplikace na vyhledání hesla wifi??? #46316

    Chlapče, já dělníka nedělám, ale to je jedno, jen se nemohu dívat na to, jak kluci musí makat na ty povaleče v kanclech. Kdybych mohl, tak jich polovinu vyhodím a nikdo si toho ani nevšimne. Kor vy mladý, ono to umí akorát anglicky a jinak to neumí nic, to i ta většina dělníků dnes umí německy a ti starší i rusky. Co vy můžete vlastně nabídnout? Čím se jeden od druhého odlišujete? Co umíš víc než ostatní, když umí anglicky všichni? Vy se už nahoru prokecáte a nebo lezete někomu do análku, to je tak vše. Však neboj, přijde doba, kdy všichni budete něčeho vedoucí, ale komu budete poroučet, kdo vás bude živit? A podle tvých řečí usuzuji, že až budeš chtít doma pověsit obrázek, že musíš zavolat firmu a nebo starého dědu, aby ti zatloukl hřebíček. Ty budeš nejspíše Zelený a nebo Pirát a nebo nedej bože, Zelený pirát. Už jen stačí, aby jsi chtěl ve firmě dělat s kluky co připlují z Afriky!!! Lituji tě, ale neboj, může přijit nový šéf a ať umíš a nebo neumíš, jsi na dlažbě jen že na tebe něco někdo praskl. Dnes se práce nehodnotí, dnes se hodnotí kdo komu leze do prdele, ale to asi znáš. Asi jsi nezažil komanče, že?

    Aplikace na vyhledání hesla wifi??? #46317

    No to je teda extra material 😀

    Toho cloveka je v te firme vazne skoda, ten by mel jit rovnou do vlady 😀

    Aplikace na vyhledání hesla wifi??? #46320

    Tohle mě vážně dostalo 😂😂😂😁 Nás je ve firmě přes 50 a z toho ve výrobě 11 lidí, tak kdo na koho dělá. ... ty v*le to je material 11 dělníků maká na 39 lemplů 😂😂😂 mohu porosit o více info ? Co se u vás vyrábí a co dělá těch 39 lemplů ? 😂 detailně hezky každé pracovní místo z těch 39 . Děkuji

    Aplikace na vyhledání hesla wifi??? #46324

    Petre ne, neblbni 😀 podle stylu jeho poslednich prispevku tu uz jde o zdravi.
    Praskne mu cevka jak ho tech 39 lidi vykoristuje a budes ho mit na svedomi 😀

    Aplikace na vyhledání hesla wifi??? #46332

    Cucáci, až budete mít za sebou to co já, rád si o tom popovídám. A jelikož píši z práce a ti chudáci musí na nás makat, tak tu nehodlám již ztrácet čas. Možná jeden vedle druhého se podívejte do duše a řeknete si, co vlastně umím. Hm, skončíte u toho, zvednou telefon a někoho a nebo něco si objednat a to nejen v pracovním životě, ale i soukromém. To já raději budu obklopen 20 dělníky co něco umí, než vámi dvěma, dne není o čem mluvit. Upřimně lituji vašich děti, až jim jednou budete vyprávět, co vše umíte a pak z toho vyleze, že půl života vyplňujte tabulky. Je to s váma ztráta času, mladí pomatenci!!

    Aplikace na vyhledání hesla wifi??? #46334

    Prej az budeme mit za sebou to co on 😀
    Budu se opakovat, ale tebe je tam vazne skoda 😀
    Ale jednu drobnou vadu na sve super dokonale delnicke osobe mas 😀 jako delnik neumis hacknout wifinu. No nenasere te to? 😛

    Aplikace na vyhledání hesla wifi??? #46347

    To máš pravdu, ale i ty z kanclu to asi neumíš, co? Ano, vše neumím, ale to ty tutově také ne. Asi se budu muset na heslo zeptat IT, což jsem nechtěl. Tak hoši, až budete potřebovat odložit koupelnu, opravit auto, přivrtat obrázek , ostřihat víno a stromy a nebo pomoci s bábou, pište sem, přijedu a pomohu!!!

    Aplikace na vyhledání hesla wifi??? #46350

    Ale my to umet nemusime, my ten pristup mame, jako spravni otrokari a vykoristovatele delnicke tridy 😀 😀 😀

    Aplikace na vyhledání hesla wifi??? #46354

    Chlapče, my taky děláme na pořádný kapitalisty, pro které je Čech to největší hovno, v tom bude ten rozdíl. A jestli si myslíš, že Německo nebo třeba Rakousko chce, aby se česky ubožák měl dobře, tak na to zapomeň. Jako je pro nás Pákistánec a nebo Mongol, tak to jsme my pro němce. A proto chci pro Čechy nejvíce co mohu i když si tím podrezavaˇ větev. Až pochopíš, co jsme pro Evropu, budeš koukat na svět jinak.

    Aplikace na vyhledání hesla wifi??? #46355

    Jinak pislední dovětek. Mám a měl jsem hodně kamarádů co také takto na koni a své zaměstnance a prachů, jako šlupek a dnes někteří chodí prosit o práci a já tvrdím, že nic netrvá věčně. Ty jsi třeba dnes v pohodě, ale co když se někomu nebudeš ve firmě za tři roky zamlouvat a letíš a pak ještě rád budeš manuálně dělat, když to bude dobré placené. Dnes jedeš z práce a potkáš se s kamionem a když přežiješ, tak po roce doma lepiš na vozíku pytlíky. To je vše ze života, to je takové ponaučení. Každý je člověk a kdyby jeden na druhém nechtěl vydělat, tak jsou všichni na tom mnohem lépe. Ale to jednou poznáš, jsi asi ještě dost mladý. A kdyby jsi byl snad věřící, tak Bůh není, jinak by se na to nemohl koukat. Apropo, to že dnes takto můžeš mluvit, tak to i já jsem pro tebe musel cinkat kličema a třeba vedle stal tvůj taťka a měl tě sebou v pytlíku. Měj se a zamysli se, co trvá a netrvá věčně.

    Aplikace na vyhledání hesla wifi??? #46357

    Mirek píše:
    A proto chci pro Čechy nejvíce co mohu i když si tím podrezavaˇ větev.

    Nejvice, znamena WIFI pro kazdeho pracujiciho delnika! Prece nas nebudou otrokari vykoristovat!

    Mirek píše:
    Ty jsi třeba dnes v pohodě, ale co když se někomu nebudeš ve firmě za tři roky zamlouvat a letíš a pak ještě rád budeš manuálně dělat, když to bude dobré placené.

    Po pravde, kdyz se mi nebude chtit pracovat, tak proste pracovat nebudu 🙂 ale tohle otrok na delnicke pozice nemuze znat 🙂
    Delnici vsech zemi, spojte se za wifi pro vsechny! 😀 DSzSW (Delnicka Strana za Spolecnou Wifi) 😀

    Rad bych ti popral abych nikdy do firmy, ktera te zotrocuje, neprijel abych te "osvobodil" z okovu otrokarskeho tyrana kde 11 delniku zivi 39 prizivniku 😀 😀 😀

Odpověď na: Aplikace na vyhledání hesla wifi???

celý text

.