Zavřít reklamu
  • Vlastní vyzváněcí tón pro aplikace #45048

    Zdravím Vás,

    Chtěl bych si nastavit vlastní vyzváněcí tón pro aplikace WhatsApp,Messenger a Instagram. Uvedu příklad: Třeba WhatsApp bude mít jiný tón než instagram nebo messenger. Vím jak je změnit klasicky v nastavení jednotlivé aplikace ale rád bych do toho nastavení dostal svůj vlastní tón. Vcčera se mi to podařilo přes aplikaci "GarageBand" ale můžu to nastavit jen jako výchozí tón pro volání nebo SMS nikoliv pro jednotlivé aplikace. Nezná někdo nějakou appku prosím?

    Vlastní vyzváněcí tón pro aplikace #45062

    Marek píše:
    Zdravím Vás,

    Chtěl bych si nastavit vlastní vyzváněcí tón pro aplikace WhatsApp,Messenger a Instagram. Uvedu příklad: Třeba WhatsApp bude mít jiný tón než instagram nebo messenger. Vím jak je změnit klasicky v nastavení jednotlivé aplikace ale rád bych do toho nastavení dostal svůj vlastní tón. Vcčera se mi to podařilo přes aplikaci "GarageBand" ale můžu to nastavit jen jako výchozí tón pro volání nebo SMS nikoliv pro jednotlivé aplikace. Nezná někdo nějakou appku prosím?

    Ahoj.Neumím to ani přes Garage.Vyzváněcí tony ihonu, mě vůbec nevyhovují.Chtěl bych pořádné zvonění.Kdybys se něco dověděl,dej mí, prosím vědět.Díky kartan@seznam.cz

    Vlastní vyzváněcí tón pro aplikace #45068

    Soubor .m4r, delka max 30s (omezeni iPhonu), nahrat do iPhonu pres iTunes anebo ze Souboru, z iCloudu. Ja si tak nahral pres iTunes. m4r jde stahnout z netu nebo vytvorit, uz nevim jakym programem, nebylo to nic sloziteho.

Odpověď na: Vlastní vyzváněcí tón pro aplikace

celý text

.