Zavřít reklamu
  • Iphone 8 #44297

    Dobrý den, včera sem aktualizoval muj Iphone 8 na verzi 14.2. Už včera semsi všiml že při zavírání aplikací když jich mám více otevřených. Se mi na pár sekund sekne Iphone. Ale stane se to třeba pouze jednou za den. Muže to být třeba novou aktualizací? Nebo mi odchází pomalu telefon? Díky za odpovědi.

    Iphone 8 #44300

    mne na 8 plus tiež, mrzne,prhireva sa aa každa aktulizacia ios 14 mimzožere zdravie baterie dokopy už 5% percent

    Iphone 8 #44301

    Ahoj píše:
    mne na 8 plus tiež, mrzne,prhireva sa aa každa aktulizacia ios 14 mimzožere zdravie baterie dokopy už 5% percent

    Takže myslíte že je to aktualizací? Já mám kondici baterie 86%. Telefon se mi zatím nepřehřívá. Ale když ted v noci začínalo pomalu mrznout tak sem ztrácel rychleji baterii. A seká se vám také? Například při zavírání aplikací?

    Iphone 8 #44307

    Anonym píše:

    Ahoj píše:

    mne na 8 plus tiež, mrzne,prhireva sa aa každa aktulizacia ios 14 mimzožere zdravie baterie dokopy už 5% percent

    Takže myslíte že je to aktualizací? Já mám kondici baterie 86%. Telefon se mi zatím nepřehřívá. Ale když ted v noci začínalo pomalu mrznout tak sem ztrácel rychleji baterii. A seká se vám také? Například při zavírání aplikací?

    Na 8+ nemám po aktualizaci žádné problémy, dokonce mám pocit, že výdrž baterie se zvedla, ale to může být jen subjektivní pocit.

    Iphone 8 #44309

    občast sa mi sekne pri zatvrani a taktkež keď pišem na klavesnico tak neťula do nej a ah po čase sa sopiše text mtlrý som pisal, no možno falt je vadná bateria a treba ju meniť aj keď ma zdravie 89%

    Iphone 8 #44422

    Dobry den
    po aktualizaci ip8 na 14.2 mam docela velky problem s baterii. cetl jsem, ze je lepsi delat cistou instalaci bez obnovy dat,tak jsem to zkusil.stravil jsem hodne dlouhou dobu, nez jsem temer vse nastavil a doufal zeto bude v poradku.vecer ve 21 hodin jsem odpojil telefon z nabijecky a nabito 100% . jako kazdy vecer jsem si naridil budik,abych nezaspal do prace.rano se vzbudim a koukam na telefon kolik je hodin ale telefon ani nenaskocil. po zjisteni, ze jsem zaspal a telefonu pres noc od 21 do 5,15 dosla baterie me to docela nastvalo. kondice baterie je 89% a vydrz bez pouziti mobilu sotva par hodin. jsem tim applem uz fakt znechucenej. co opravna aktualizace to dalsi problem. ma nekdo podobny problem a nejakou radu?

Odpověď na: Iphone 8

celý text

.