Zavřít reklamu
  • iPhone diagnostika stavu HW #473

    Ahoj, existuje nějaká aplikace pro mac, která by mi ukázala stav mého iPhonu. Nemyslím tím pouze např. počet cyklů baterie ale třeba by mě upozornila na stav základní desky, pokud by tam vše nebylo OK, nebo dobíjecího portu, displeje apod... Jde mi o to, že u mého starého iPhone 5S se mi z ničeho nic stala zajímavost taková, že jsem se ráno probudil a iPhone nešel zapnout. Tak jsem zkoušel ho dát nabít a nešel. Pak najednou se rozeběhl ale dobíjel se hrozně pomalu a když sem ho chtěl uzamknout a dát do kapsy, tak pak nešel odemknout. Přitom baterie byla nabitá. Tak jsem s tim zkusil jít do servisu aby mi vyměnily baterii a najednou ten problém nebyl v baterii.. Zkusil se vyměnit dobíjecí port a taky to tim nebylo... No tak sem se na to vyprdl a ten den si koupil iPhone 6S a to 5S dal do šuplíku. Dneska asi po 3 měsících jsem si řekl, že ho zkusím zapnout a najednou to naběhlo a všechno tam šlape OK. 😯 Tak proto mě napadla nějaká utilitka k tomu do macu aby mě to zahlásilo kde tam neni něco v pořádku. Děkuji

Odpověď na: iPhone diagnostika stavu HW

celý text

.