Zavřít reklamu
  • Propad baterie v noci #45039

    Baterie mi přes noc spadne třeba o 25% a podle grafu neběží žádná aplikace,nemá někdo stejný problém?jedná se o Iphone 12 Pro

    Propad baterie v noci #45044

    máte vypnuté 5G sítě?

    Propad baterie v noci #45047

    Marek píše:
    máte vypnuté 5G sítě?

    ano mam vyplé

    Propad baterie v noci #45049

    Aby baterie nepadala, doporucuji pres noc pokladat telefon na zem. Na zemi nic padat nebude 😉 😀

    Ale ted vazne, nebyl telefon v poslednich dnech aktualizovan? Jak iOS tak i aplikace. Ony totiz muzou bezet na pozadi tyto veci a neukazovat se v grafu 😉

    Propad baterie v noci #45050

    🙂 píše:
    Aby baterie nepadala, doporucuji pres noc pokladat telefon na zem. Na zemi nic padat nebude 😉 😀

    Ale ted vazne, nebyl telefon v poslednich dnech aktualizovan? Jak iOS tak i aplikace. Ony totiz muzou bezet na pozadi tyto veci a neukazovat se v grafu 😉

    aktualizace mam zaple a ios aktualni,ale ono se to pres nic vybiju i kdyz je vypla Wi-fi,dělá mi to od zacatku co mam telefon

    Propad baterie v noci #45057

    neptal jsem se na zaple aktualizace ci aktualni ios 😉 Ptal jsem se jestli v poslednich dnech nebyl system ci nejaka aplikace aktualizovana 🙂
    Ono totiz po aktualizaci nejakou dobu trva nez se vse samo prenastavi, upravi atd. Telefon tak pracuje sam na pozadi.

    Dalsi vec je kontrola vsech aplikaci a jejich aktualizaci na pozadi 😉

    Me jednou zrala baterku pres noc jista verze FB aplikace. I kdyz byly data i wifi vypnute, sebrala na pozadi 20% pres noc a v grafech byl jen pokles stavu nabyti, nic vic. Jakmile jsem appku vypnul, tak jsem zustal na svych 3-6% za noc se zapnutou wifi i daty.

    Propad baterie v noci #45058

    🙂 píše:
    neptal jsem se na zaple aktualizace ci aktualni ios 😉 Ptal jsem se jestli v poslednich dnech nebyl system ci nejaka aplikace aktualizovana 🙂

    Ono totiz po aktualizaci nejakou dobu trva nez se vse samo prenastavi, upravi atd. Telefon tak pracuje sam na pozadi.

    Dalsi vec je kontrola vsech aplikaci a jejich aktualizaci na pozadi 😉

    Me jednou zrala baterku pres noc jista verze FB aplikace. I kdyz byly data i wifi vypnute, sebrala na pozadi 20% pres noc a v grafech byl jen pokles stavu nabyti, nic vic. Jakmile jsem appku vypnul, tak jsem zustal na svych 3-6% za noc se zapnutou wifi i daty.

    Posledni aktualizace appek je 3/4 dny stará,opravdu netusim cim by to mohlo byt

    Propad baterie v noci #45059

    Stejný problém na iP 12 mini. Žere mi baterku SIRI, která je vypnutá! Cca 30 % baterky za noc.
    Když si poklikáš graf spotřeby po hodinách, je to tam vidět. A taky nevím, co s tím.

    Propad baterie v noci #45061

    Karel píše:
    Stejný problém na iP 12 mini. Žere mi baterku SIRI, která je vypnutá! Cca 30 % baterky za noc.

    Když si poklikáš graf spotřeby po hodinách, je to tam vidět. A taky nevím, co s tím.

    Ano ta se mi taky ukazuje Siri a Svitilna

    Propad baterie v noci #46010

    Někde jsem četl, že výrazný úbytek baterie způsobuje aktivovaná eSIM.

Odpověď na: Propad baterie v noci

celý text

.