Zavřít reklamu
  • iPhone XS – kondice baterie #42082

    igor píše:
    Mam dva mesice novy apple xs, kondice baterky klesla na 98 procent. volal jsem na pomoc apple, a tam mi rekli ze je to normalni. Vubec se mi to nelibi,jsem u apple prvne,celou dobu u samsungu. Pokud to tak pujde dal, tak do roka je apple KO. Nova baterie stoji 3000kc.

    je to ok teraz mam XS pol roka a stale 100%
    predtym som mal X a po roku ma 82%

    pre zaujimavost som vcera pozeral kondiciu aj na Macoch:

    strary 2015 Air ktory isiel dalej do rodiny ma 250 cyklov a ma 99% kondicie baterky zatial co moje Pro 2017 ma len 135 cyklov ale uz 95%

    je to naozaj ako sa ten material sprava

    iPhone XS – kondice baterie #42114

    Ahoj,je to skoda nechtel jsem puvodne apple xs,mel jsem zalusk na xr vedel jsem,ze ma dobrou baterku. Ale nechal jsem se premluvit na xs. Neda se nic delat,holt baterky jsou u apple na nic,ale to i na jinych mobilech.

    iPhone XS – kondice baterie #42119

    Zdravím, kúpil som si nový iPhone XS presne na začiatku apríla 2020, dnes je 13. Máj, takže ho používam približne 1 mesiac. Je normálne, že mi to za 3 týždne skočilo na 99% a za posledný týždeň na 98, a dnes už iba 97% ?? Za mesiac 3 % mi pride docela veľa, keď čítam, že niekomu za pol roka toľko nekleso. Vedeli by ste mi poradiť, čo mám robiť, či reklamovať alebo niečo iné? ak máte podobnú skúsenosť. Vopred ďakukem za odpoveď.

    iPhone XS – kondice baterie #42120

    Ja mam XS rok a dva mesiace a mam 92%, kazdy den ho nabijam cez noc. Nikdy som nesiel pod 20%. Predtym som mal 7plus a po 2 a pol roku som mal baterku na 93%. A je pravda, ze po kazdej aktualizacii software-u mi klesne baterka o 1%. Najhorsie na tom cele je, ze kym nedali do mobilu funkciu zdravie baterie, tak ma to nesralo 🙂 ale teraz to clovek kontroluje a kazdy prepad % ho stve. Stare zlate casy.

    iPhone XS – kondice baterie #42122

    Kupil som si novy iPhone xs začiatkom aprila 2020, dnes je 13. Maj, čiže ho mam uz mesiac. Je normalne aby mi zdravie baterie kleslo na 97%? Za prve 3 tyzdne na 99 a za posledny tyzden na 98 a dnes na 97%. Viete mi prosim poradit co s tym? Ak mate podobnu skusenost. Ci to reklamovat alebo co, lebo ked to poide dalej takymto tempom tak za pol roka som na 80% co nie normalne. Vopred ďakujem za odpoveď.

    iPhone XS – kondice baterie #42126

    no, nevěnoval bych tomu moc pozornosti, je to jen jakési číslo, jehož význam je hodně nejasný. Btw. Li-pol baterie stárnou samy od sebe, hned po vyrobení začne proces stárnutí, takže je to zcela přirozené, když koupíš něco s baterií, která byla vyrobena již před nějakou dobou. Dokud se ti nezačne iP vypánat sám od sebe, nemusíš se o nic starat.

    iPhone XS – kondice baterie #42210

    No, ja jen ze s telefonem uz nic radeji nedelam, opravdu nic nevydrzi co se tyce baterky. Nerad delam rozdily,ale samsung to ma poresene lip. Měl jsem samsung s9, a po dvou letech vydrzela baterka stale dva dny pri normalnim pouzivani. U xska to je brutalne slabe. Pocitam ze nevydrzi ani rok. Je to skoda.protoze ta cena byla vysoka. Jo a reklamace nelze uplatnit,protoze je to udajne normalni.

    iPhone XS – kondice baterie #42213

    Reklmace bych se nezvdával, baterie bude vadná. Manželce jsem kupoval nové XS v polovině února, po necelých 2 měsících klesla baterie na 98%, po všech možných radách jsme telefon vymlátili na nulu a baterku nabili, už to neklesá. O týden později koupil kolega z práce totožný model, dává mu trojnásobný denní céres a baterie pořád na 100%.

    iPhone XS – kondice baterie #42496

    Mam ten samej problem, iphone xs 3 tydny a kondice 98%

    iPhone XS – kondice baterie #42952

    Telefon mám něco přes 3 měsíce (cca 100 dní) nový XS 64 GB. Nejprve mi skočil na 99% relativně brzy, pak rychle na 98 %. Po 2 měsících asi 97 %, včera rovnou 95 %. Nehraju hry (telefon nikdy nebyl pořádně zahřátý), nenechávám na slunci apod., na nabíječku dávám většisnou kolem 20-30 %, nabíjím přes noc. Párkrát šel na cca 10 %. Nabíjím ale v podstatě 1x za 2 dny, protože v práci používám pracovní tel. a na soukromém skoro nejsem.
    Předchozí iphony jsem nabíjel běžně od 1% (4S) příp. od 5-10% a baterka vždy vydržela v klidu min. 2 roky.
    Osobně mě to teď neomezuje, ale bude se to horšit a nechci odkládat reklamaci, protože ta baterka je očividně vadná. Chci to jít reklamovat co nejdříve a nehodlám si nechat vnutit názor, že 5 % po 3 měsících opatrného používání a cca 60 nabíjecích cyklech je u takhle drahého telefonu normální. Pokud by to tak šlo dále budu do roka na Applem proklamovaných 80 %, kdy je baterie zralá na výměnu (toto však má nastat po 500 nabíjecích cyklech).
    Akorát nevím, jestli v takovém případě telefony celé vyměňují nebo mění jen baterku. Přeci jen je to utěsněný telefon a fakt se díky servisu nechci o utěsnění z výroby připravit. Nevěřím moc, že to při opravě utěsní tak jak ve výrobě.

Odpověď na: iPhone XS – kondice baterie

celý text

.