Zavřít reklamu
  • Slabá výdrž Batérie Iphone 13 #52744

    Dobrý deň, chcel by som poradiť, mám nový Iphone 13 z Alzy. Telefón je úplne nový, mám ho týždeň a dosť rýchlo sa vybíja. Po 3h používania je polovica batérie preč. Vypol som si už aj rôzne funkcie, ktoré batériu žerú a trochu to pomohlo ale stále na nový telefón je baterka slabá. Pritom všetky recenzie chvália batériu, že im vydrží aj 2 dni. Nič na telefóne nerobím čo by batériu mohlo žrať. Tak neviem v čom je problém, a či mám telefón zameniť za iný. Ak máte nejaké skúsenosti s týmto, budem veľmi vďačný za pomoc.

    Slabá výdrž Batérie Iphone 13 #52745

    Vypnout aktualizace na pozadí. Pokud je nový, může docela dlouhou dobu stahovat fotky z iCloudu. Záleží jestli jste před tím měl iPhone atd. Potom zkusit restart nebo čistá instalace iOS

    Slabá výdrž Batérie Iphone 13 #52746

    Zdravim mam to iste a nepomohlo mi nic .. cisty restore 5 krat vsetko podla youtube vypnute vsetky funkcie ziadny icloud stahovanie nic a 5 hodin a telefon ko 0% dokonca mi ak vymenili zadnu cast telefonu uz sa tak opravuju iphony a to iste a to iste .. to bude proste tym iOSom niekomu ide dobre a niekomu nie

Odpověď na: Slabá výdrž Batérie Iphone 13

celý text

.