Zavřít reklamu
  • Třídění her podle jazyka ? . .. – skrze lennost applu nereálné . .. #50668

    Máme doma čím dál víc jablečných zařízení . ..
    Ale asi to brzo skončí . ..
    Patřím k těm ze staré školy ,kteří už nemají buňky a ani čas na to ,učit se cizí jazyk . ..
    Ze je ovladani , menu , nastaveni a dost aplikaci v cestine , je fajn . .. - ale absolutne nechapu ,proc do haje nemuzu aplikace a hry v obchode nelze vytridit podle toho jaky jazyk podporuje nebo ne . ..
    u kazde z techto veci, to sice uvedeno je , ale musim najit ten dany konkretni program ,hru , nebo appku a u ni se teprve dozvim jak to s jazyky ma . ..
    Vadi mi to zejmena u her . ..
    Nejvic me stve ,ze ani nikde jinde ve vesmiru neexistuje seznam her v cestine (zneni nebo titulky - to je jedno ) pro iOs . ..
    PS store ma sice ne uplne oficialni stranky ,ale jen napul . .. -ale ma je ! . ..
    Na XBoxu jsou stejne lamy jako jabkaci -microshit na to dlabe . ..
    Pritom je to jenom o tom ze se nekomu nechce to umoznit a spis se snazi uzivatelum toto jenom ztizit ! . ..
    Ta hra ( nebo aplikace ) tu informaci - jestli dany jazyk podporuje , uz obsahuje . ..
    a to nejen sama o sobe , ale i v tom obchode . ..
    staci jenom ,,zapnout” povolit tuto moznost co se tyce trideni ohledne tohoto parametru . .. -takze je to ,,bez prace “. ..
    To mi nerikejte , ze nekdo je tak liny ,nebo blby aby tohle nemohl umoznit . .. -to musi byt snad schvalne . ..
    Nechapu ani to ,ze ani nikde jinde se neda dopatrat ani dohledat nejakeho takovehoto seznamu . ..
    a pak ze apple se snazi . ..
    Ani ti ,,fans “ a fora se nesnazi . .. - je to ostuda . ..

Odpověď na: Třídění her podle jazyka ? . .. – skrze lennost applu nereálné . ..

celý text

.