Zavřít reklamu
  • Nízká výdrž baterie #50021

    Zdravím,

    Chtěl bych se optat, jestli se někdo nesetkal s podobným problémem nebo by k němu neměl řešení.
    Dostal jsem nový iPhone 13 mini, jelikož u starého iPhone X už byla celkem nízká vydrž baterie, ačkoliv kondice byla na 86%.
    Problém je však ten, že nízká vydrž přetrvává i na novém telefonu a to tím stylem, že ubývá % cca za každou minutu používání FB/Instagram/Safari.
    Vyzkoušel jsem telefon celý nastavit znovu, neobnovovat jej ze zálohy, pouze se připojit ke svému Apple ID, ale ani to nepomohlo - baterie stejně klesá a telefon se navíc poměrně zahřívá.
    Nejdřív jsem si myslel, že je vadný kus a zkusil přejít zpět na Xko, ale tam je problém stejný a vše se opakuje.
    Oba telefony jsou teď tedy prakticky “nepoužitelné”.
    Už jen za dobu psaní tohoto příspěvku jsem ztratil 10% baterie, což mi nepřijde normální.
    Nejvíce se dnes projevuje ztráta baterie při připojení k Wi-Fi. Zkusil jsem tedy obnovit nastavení sítě apod., ale bez výsledku.
    Nenapadá někoho, jak by se dal odhalit problém, jelikož to nejspíše bude způsobené něčím, co se natáhne přes Apple ID?
    Do nového iPhone 13 mini jsem totiž nenainstaloval nic jiného než FB a Instagram, které by ale dle mého pri klasickém prohlížení neměli mít takovou spotřebu baterie a už vůbec ne Safari.
    Dá se někde spustit nějaká diagnostika nebo mi ji dokáží spustit v iStyle i s přihlášeným Apple ID?

    Předem děkuji za jakékoliv rady.

    Nízká výdrž baterie #50026

    Smaz FB a Instagram z telefonu a nebudes se stacit divit 😁

    Nízká výdrž baterie #50034

    Nainštaluj čistý systém a nedávaj synchronizovať nič z icloudu - stiahni facebook - používaj...stiahni instagram...používaj...atď... ak to bude v poriadku - zaškrtni synchronizáciu napr. poznámok - testuj, pripomienok...testuj atď atď... medzitým sleduj spotrebu batérie v nastaveniach (či sa niektorá app neprezradí)

    Nahodiť si Apple ID (ktoré zosynchronizuje dáta a služby) + facebook a instagram - to je dosť vela vecí na hľadanie chyby

    Nízká výdrž baterie #50036

    Děkuji za komentáře.
    Nyní s oficiální podporou Applu už dva dny hledáme problém, jelikož je očividně chyba v Apple ID.
    Testoval jsem čistý iOS, prohazovali se telefony, se SIM / bez SIM, čistý iOS bez dalších aplikací a zapnutí Safari na 10 minut sežralo na telefonem s Apple ID 15% baterie, na telefonu bez Apple ID ani %.
    Uvidíme, co se podaří zjistit.

Odpověď na: Nízká výdrž baterie

celý text

.