Zavřít reklamu
  • “nelze obnovit vyskytla se neznámá chyba 4010“ #49295

    Zdravím, co znamená tato chyba? iPhone se mi z ničeho nic při používání vypnul a naskočil tam režim zotavení. Po pár pokusech se mi podařilo iPhone dostat do néjakého zapnutí, nicméně bylo tam napsáno, že zařízení je uzamknuté a polohu vydí ...zde bylo moje Apple iD... Tak jsem iphone znovu připojil k počítači a ten mi znova vyplivl, že iPhone je potřeba obnovit. Hodilo mi to chybu 4013, vyčistil jsem nabíjecí konektor, vyměnil kabel (za nový originální) a v PC jsem nechal zapojenou pouze myš. Znovu jsem dal obnovit a hodilo mi to chybu 4010, ke kter=e nemohu najít žádnou definici. Tuto chybu mi to pak hodilo jeŠtě asi 5x a pak jsem se na to už vykašlal. Neuměl byste mi někdo prosím pomoct?
    Děkuji, Rejl

    “nelze obnovit vyskytla se neznámá chyba 4010“ #49302

    .... mohl by to být firewall nebo antivirový program, zejména jejich ochrany před "potenciálně nechtěnými aplikacemi", brání rozbalení iOS balíku po jeho stažení z netu

    “nelze obnovit vyskytla se neznámá chyba 4010“ #49307

    Mirek píše:
    .... mohl by to být firewall nebo antivirový program, zejména jejich ochrany před "potenciálně nechtěnými aplikacemi", brání rozbalení iOS balíku po jeho stažení z netu

    Firewall jsem též zkusil vypnout a nepomohlo to

    “nelze obnovit vyskytla se neznámá chyba 4010“ #50138

    Mirek píše:
    .... mohl by to být firewall nebo antivirový program, zejména jejich ochrany před "potenciálně nechtěnými aplikacemi", brání rozbalení iOS balíku po jeho stažení z netu

    během obnovení iOS na mě několikrát vyskočila stejná chyba (4010), kterou nešlo nijak obejít. konečně jsem zkusil deaktivovat ochranné štíty Avast, což chybu vyřešilo. zvláštní, že Apple tuhle chybu nezmiňuje.
    díky za skvělý tip a pomoc! můžu jít s klidem spát )

Odpověď na: “nelze obnovit vyskytla se neznámá chyba 4010“

celý text

.