Zavřít reklamu
  • Baterie #45007

    zdravím, poprosil bych o radu.
    přešel jsem z iPX na 11pro a po pouhych 6 tydnech pouzivani mi kapcita baterie spadla na 96%.
    telefon pouzivam nekolik hodin denne, nabijim kazdy vecer originalni pribalenou rychlonabijeckou. jen se mi zda ze 4% dolu zq 6 tydnu je dost. u X jsem za 2 roky pouzivani byl na nejakych 88%. tak nevim, mam resit reklamaci, nebo je ten ubytek zpusoben rychlonabijenim a je to v poradku? diky moc! 🙂

    Baterie #45008

    neresit

    dokud tam ty % nebyli, meli vsichni mene nervu 😉

    letos jsem menil baterky s SE

    1. pokus
      baterka za asi mesic prestala nabijet a nemela proud a ze 100% kapacity ukazala servis baterie

    2.pokus
    jina baterka, po asi 2mesicich prestala zobrazovat % ve stavovem radku, resp.zadekla se na nejake hodnote, mel jsem to radsi imrvere na nabijecce nez koupim jinou baterku, telefon se vlastne choval normalne, ale jak ae ro vybilo pod uvede procenta, tak cislo klesalo, ale nestoupalo, baterka dala cely den, byt kapacita ukazovala 100%

    3.pokus
    zatim posledni, par tydnu kapacita 100% a taky tak zhruba po 6ti tydnech sup na 96% ale chova se to jak ma

    ono ty cisla kapacity se obcas i zvydu podle managmentu baterie v aktualizacich

    kamarad mel XS od novinky a tam baterka letela kondici behem roku na 90%

    proste je potreba pocitat s tim ze neco mezi 2-2,5lety provozu bude potreba nova baterka

    Baterie #45150

    jasny,chapu. ale s tim, ze jsem po sedmi tydnech na 95%, tak pokud to takhle pujde dal, tak za dalsich 14 budu na 85 a baterka bude pomalu na vymenu po pouhem cca pul roku. mel jsem ip4s, 5s, 6s, X a vzdy to drzelo minimalne dva roky,nez byla baterka na vymenu, ja teda menil vzdy rovnou mobil, ale ted si rikam, zda tady na 11pro nebude neco spatne...

    Baterie #45152

    Sleduj dál a uvidíš. Doporučil bych ještě někoho s MACem a program CoconutBattery, který ukazuje velmi přesně jak cykly, tak skutečnou kapacitu baterie.

    Baterie #45153

    polud je to v zaruce tak reklamovat, na baterku bude 6mesicu na dil podlehajici opotrebeni

    jenze tak do 6s byli ty telefony kvalitnejsi

    cim novejsi iphone tim porad poddimenzovana baterka

    Baterie #45155

    no, asi to zkusim v istores, mela byy se na to vztahovat ta jednoletka. a treba tam s tim kluci neco vymyslej 🙂

Odpověď na: Baterie

celý text

.