Zavřít reklamu
  • Iphone xs klesající kapacita baterir #44624

    Dobrý den pardon že sem ale poradil by mi někdo ?🙏🙏mám iPhone XS a klesá mi kapacita baterie, teď mám 88%. Mám ho tak zhruba rok a platí mi ještě ta apple zaruka do unora na hardwere a technickou podporu.
    Je to normalni ze to takto klesa ? Vymění mi to apple zdarma ? Nebo jak to je ?
    Děkuji za vysvětlení

    Iphone xs klesající kapacita baterir #44626

    Ahoj, na baterii je pouze 6 mesicu zaruka, takze smolik. Pokud ho nemas nejak pripojisteny, tak asi nikde neuspejes, ja osobne mel
    pripojisteny telefon a po roce jsem ho umyslne rozsekal ze v nem nezbyl funkcni ani simtray a dostal jsem novy, bohuzel v jine krabicce apodobne, takze v pripade prodeje cena dolu.
    Ale na baterii u ktere si je uzivatel v 80% nici sam, se zadne zaruky krom priplatkovych po 6 mesicich neuznavaji

    Iphone xs klesající kapacita baterir #44627

    Ahoj, na baterii je pouze 6 mesicu zaruka, takze smolik. Pokud ho nemas nejak pripojisteny, tak asi nikde neuspejes, ja osobne mel
    pripojisteny telefon a po roce jsem ho umyslne rozsekal ze v nem nezbyl funkcni ani simtray a dostal jsem novy, bohuzel v jine krabicce apodobne, takze v pripade prodeje cena dolu.
    Ale na baterii u ktere si je uzivatel v 80% nici sam, se zadne zaruky krom priplatkovych po 6 mesicich neuznavaji

    Iphone xs klesající kapacita baterir #44629

    mne na Slovesnku SWISS servis vysvetlil zaeuku na nateriu takto :
    6 mesiacov na opotrebenie
    2 roky ak me bateria vadna , väčšinou ak sa prehrieva, za
    ričiňuje seka ke iphone čiže skús to za pomus nedáš nič lem budeš pár s i bez telwfomu

    Iphone xs klesající kapacita baterir #44755

    Tohle rozhodně reklamuj, pokles za méně než rok na 88 % není normální, na 99,9 % ti vymění celý telefon, nemáš vůbec na co čekat. Vypadá ro spíš na HW problém na desce než probém jen baterie.

Odpověď na: Iphone xs klesající kapacita baterir

celý text

.