Zavřít reklamu
  • Chybí mapa aktivity #43604

    Ahoj, po aktualizaci AW5 na OS7 se mi u aktivity nezobrazuje mapa. A to ani v pripade behu spolecne s telefonem. GPS pro cviceni standardne pri pouzivani povolena. Reset hodinek/telefonu nepomohl. Nekdo stejny problem? Mame doma jeste AW3 a take uz nekresli mapu.

    Chybí mapa aktivity #43605

    Takze nakonec to nebude aktualizaci AW, ale iPhone na ios 14. Problem s chybejici mapou se totiz objevil prave u AW3 jeste pred aktualizaci na watch os7, ktery jsme provedli az dnes. iPhone na ios14 uz minuly tyden a prave cely tyden chybi zaznam trasy.

    Chybí mapa aktivity #43608

    taky uz 3 den marne hledam v nastaveni, jak hodinek tak telefonu, jak po aktivite (konkretne jizda na kole) dostat mapu do aplikaci jako je relive, strava atd... doufam ze to ma byt po update funkci protoze kvuli tomu jsem hodinky kupoval.

    Chybí mapa aktivity #43609

    Vojta píše:
    taky uz 3 den marne hledam v nastaveni, jak hodinek tak telefonu, jak po aktivite (konkretne jizda na kole) dostat mapu do aplikaci jako je relive, strava atd... doufam ze to ma byt po update funkci protoze kvuli tomu jsem hodinky kupoval.

    V např.apce Relive musíš propojit účet s apkou Zdraví na iphonu.Já používám Sporttracker a tam je v nastavení synchronizace z hodinek apple watch.

    Chybí mapa aktivity #43617

    tady nejde o problem propojeni aplikace Zdravi a aplikaci treti strany typu Strava, Endomondo a dalsi. Ta mapa aktivity chybi uz prave v nativni aplikaci Cviceni. Jiste za to muze upgrade na ios14 a bohuzel zaplata v podobe verze 14.01 to zatim nevyresila.

    Chybí mapa aktivity #43703

    vyresilo to odparovani a nove priparovani hodinek

    Chybí mapa aktivity #43704

    Tak jsem se mrknul do aktivity a mě chybí mapy asi u 8mi jízd na kole už v srpnu,takže ještě před ios14.Včera jízda na kole a trasa zobrazena v mapě normálně,ale je pravda,že jsem zkoušel minulý týden chůzi a trasa zaznamenána nebyla,tak asi taky zkusím odpárovat a spárovat znovu.(aw3)

    Chybí mapa aktivity #43723

    me odparovani a opetovne sparovani nepomohlo

    Chybí mapa aktivity #43803

    Už je na to nějaké oficiální řešení ? Rovněž mám stejný problém.

    Chybí mapa aktivity #44098

    Tom81 píše:

    Vojta píše:

    taky uz 3 den marne hledam v nastaveni, jak hodinek tak telefonu, jak po aktivite (konkretne jizda na kole) dostat mapu do aplikaci jako je relive, strava atd... doufam ze to ma byt po update funkci protoze kvuli tomu jsem hodinky kupoval.

    V např.apce Relive musíš propojit účet s apkou Zdraví na iphonu.Já používám Sporttracker a tam je v nastavení synchronizace z hodinek apple watch.

    Pouzivam taky Sporttracker(ST) AW4+iP Xs, mapy v cviceni nemam, ale aktivita se mi nacte do ST. Pri pouziti ST na AW se mi aktivita do iP ST nenacte. Manzelka ma AW5+iP XR, vsechny aktualizace i nastaveni stejne a vse ji bezi v pohode. Zatim nepomohly zadne z dalsich aktualizaci AW, iP ani ST :(((

    Chybí mapa aktivity #44260

    Ano, je na to řešení...

    možná dvě:
    a) V nastavení IPHONU dej obnovit data a nastavení (ne tovární nastavení).

    Pokud nepomůže tak varianta
    b) tovární nastavení telefonu.

    Dont worry. Mi to neukazovalo ani cviceni které jsem vykonal (v hodinkách jo, v telefonu ne - tedy jedno z 5ti cvičení mi to uložilo) Počet kroků poloviční v aplikaci zdraví než v aktivitě a do toho i minuty cvičení.

    Hodina a půl na Apple lince a hádání se. Jo, Apple začíná být co se týče SW horší a horší... 🙁

    Chybí mapa aktivity #45814

    Mapa se mi nezobrazuje take,proto i trasy na relive nejdou ulozit. Nevim co s tim, odparovani nepomohlo. 😭

Odpověď na: Chybí mapa aktivity

celý text

.