Zavřít reklamu
  • Problémy s ip XS #42164

    Dobrý deň, mám pár postrehov, zároveň otázok.

    1. Lišta (obr 1. ) ktorá sa sťahuje z pravého horného rohu, mi nejde stiahnuť , musím najprv vytiahnuť lištu s označeniami a následne túto druhú.
    2. Vela aplikácií seká.
    3. Často mi zamrznú kontakty (otvorím kontakty a nič sa nedá stlačiť) telefon nereaguje.
    4. Niektoré aplikácie sa nedajú prevrátiť na ležato (nemám uzamknuté otáčanie) väčšinou ide o navigáciu.
    5. Pri zapnutých zvukoch väčšinou nepočuť uzamknutie telefónu, odoslanie/prijatie mailu, alebo messenger.
    6. Pri sťahovaní aplikácií z app store , keď odomňa pýta heslo od icloudu tak sa zobrazí len ľavá časť klávesnice v pravom hornom rohu telefónu (je nemožné heslo napísať, vidno len písmená q, w, r.)
      Stretli ste sa s niečím takým aj vy? Telefón má 2 týždne a niesom s ním absolútne spokojný.
      Reštarty ani vypnutia nepomáhajú. IOS mám aktúalny vždy.
      Ďakujem za odpoved.

    Problémy s ip XS #42170

    A telefon byl koupen jako úplně nový? Pokud ano, tak vrátit nebo reklamovat, pokud ne, tak telefon zresetovat do továrka bez obnovy ze zálohy a pak jít dát facku tomu, kdo Vám ho prodal, protože Vás evidentně podvedl.

    Problémy s ip XS #42172

    Martin píše:
    A telefon byl koupen jako úplně nový? Pokud ano, tak vrátit nebo reklamovat, pokud ne, tak telefon zresetovat do továrka bez obnovy ze zálohy a pak jít dát facku tomu, kdo Vám ho prodal, protože Vás evidentně podvedl.

    Telefon bol kupovany 12.7.2019 (ja som ho kupoval novy z obchodu), ale mal som s nim
    tak isto problemy (odisiel mikrofon, zdravie baterie za 5 mesiacov bolo 88% atd.) tak som ho dal reklamovatˇ a dali mi uplne novy. A je to este horsie

    Problémy s ip XS #42175

    Nový nedávají. jsou to repasované iPhony. Podivejte se na číslo modelu. Pokud začíná pismenem N je to repas. Pokud pismenem M, tak je to nový kus.

    Problémy s ip XS #42180

    Mate pravdu, je to repas, ale toto by aj tak robit nemal nie? Nemoze to byt iosom?

    Problémy s ip XS #42183

    kdyby to bylo ios 13 tak by se ozvalo miliony lidi na celem svete

    Problémy s ip XS #42184

    neoriginalny ios mas tam android

    Problémy s ip XS #42192

    @Andreas Trn: neváhejte ani vteřinu a reklamujte znovu

Odpověď na: Problémy s ip XS

celý text

.