Zavřít reklamu
  • Zamrzanie-samovolne restarty-znizena kapacita baterie… #2642

    zamrzanie a samovolne restarty a znizena kapacita baterie zo dna na den!!!!-mam iPhone SE kupovany min rok.najnovsi model s 128gb..a asi presne mesiac pred uvedenim novych telefonov mi zamrzol a odvtedy sa mi samovolne restartuje.a bateria telefonu kapacitou klesla o minimalne 60% dole namiesto jedneho dna s pouzivanim hudby a facetime..mi nevydrzi ani 3hodiny…co to ma znamenat?? ma niekto na toto nejake vysvetlenie?? bateria stratila svoju kapacitu zo dna na den ..nie postupnym vycerpanim…ak sa deje niekomu nieco podobne napiste…stracam doveru v apple a vidim ze to uz nie je co byvalo a to co chcel Jobs dosiahnut..uz tu ide len o prachy..a nie o kvalitu..Jobs chcel vzdy aby bol APPLE vynimocny a aj kazdy clovek ktory si ho kupi sa tak aj citil..ale v tomto co sa deje a hlavne s iOS..same chyby..same opravy..same defekty..system nie je co bol.a myslim ze ani uz nebude..velmi som sa tesil na iPhone a som z neho aj uneseny a spokojny ale citam vsade same kritiky na APPLE a neveril som nicomu..ani to ze min.rok schvalne nicili baterie aby si ludia kupovali nove tel..a neveril som nicomu...ale ked vidim aso sa sef APPLE vystatuje kolko zarobi.....a vobec...lepsie no coment...az kym sa to nedeje na mojom iPhone neveril som ze by to mohli robit .ale nie je pochyb...moj tel je este v zaruke a do toho dna slapal ako hodinky..najprv som si myslel ze je to telefonom..ale v tu istu chvilu ked sa to stalo mne zamrzol aj mojej priatelke a ona ma iPhone 6s..a to nemoze byt nahoda..a aj ona nestiha dobijat tel a ked ide do prace na 8 hodin musi si brat power banku...takze .premyslam uplne vazne vratit sa spät k nokiam...aj ked asi ani tie uz nie su to co byvalo...ale mam macbook takze este to skusim vydrzat a uvidim co mi povedia na reklamaciach v iSTORES...kde som ho kupoval....ma na to niekto nejaky nazor ??? dakujem.. zdravim a prajem vela stastia vsetkym..

    Zamrzanie-samovolne restarty-znizena kapacita baterie… #10499

    Ze dne na den to urcite ne bude. Neaktulizoval jsi nahodou z iOS 10 na 11? Kdyz se podivas na Nastaveni > baterka > zivotnost > kolik mas % ?

Odpověď na: Zamrzanie-samovolne restarty-znizena kapacita baterie…

celý text

.