Nastává období letních dovolených, které řada lidí tráví v zahraničí. Pokud se chcete při své dovolené v cizí zemi alespoň částečně domluvit, určitě se vám bude hodit některá z překládacích aplikací pro iPhone, které vám představujeme v našem dnešním článku. Pokud máte vlastní typ na spolehlivý překladač pro iOS, neváhejte se o něj s námi podělit v komentářích.
DeepL Translate
DeepL je v současné době považován za jeden z nejlepších překladačů. Kromě webové verze nabízí také mobilní aplikaci pro iOS, která nabízí překládání v průběhu psaní s podporou desítek jazyků včetně češtiny. Samozřejmostí je funkce Text to Speech, nabídka alternativních překladů, překládání prostřednictvím fotoaparátu a mnoho dalšího.
Překladač Google
Spousta uživatelů nedá dopustit na klasiku v podobě Google Překladače, a není se absolutně čemu divit. Google Překladač nabízí online i offline překládání mezi více než 130 jazyky, funkce okamžitého překladu z fotoaparátu, překladu textu, psaní rukou nebo překladu konverzací, nebo třeba podporu pro psaní rukou. Google Překladač samozřejmě není dokonalý, pro okamžité překlady nejen na cestách je ale výborným pomocníkem.
Microsoft Translator
Nejen na dovolené můžete využít také překladač z dílny společnosti Microsoft. Microsoft Translator nabízí překládání mezi více než sedmi desítkami jazyků. Microsoft Translator si umí poradit s překladem textu, konverzace i textu na fotografiích či screenshotech, nabídne vám alternativní překlady jednotlivých slov i frází, uložení vybraných překladů nebo třeba překlad webových stránek.
Překladač – Přeložit nyní
Mezi uživateli se velké popularitě těší také aplikace s názvem Překladač – Přeložit nyní. nabízí překlady z více než 110 jazyků s možností přečtení výslovnosti. Aplikaci můžete využít také k překladu konverzací, překládání v režimu rozšířené reality, a je k dispozici také pro překládání v offline režimu.
Překladač iTranslate
Poslední aplikací v našem dnešním seznamu je Překladač iTranslate. Tento multiplatformní překladač nabízí podporu více než stovky jazyků a lze jej používat také v offline režimu. Samozřejmostí je možnost přehrání výslovnosti daného překladu, možnost vyhledání synonym , slovníček frází nebo třeba možnost volby dialektu při čtení výslovnosti. V aplikaci se také můžete učit nový jazyk s pomocí kartiček.
Co je platné že lze stáhnout „bezplatně“ když bez platby nefunguje 🤷♂️
To jsem si také říkal. Po letech jsem znovu zkusil iphone a nestačím se divit. Invence v podstatě nulová, apple store stejné křupky co kdysi :-(