Myslíte si, že vás z príslušenstva na iPhone, ktorého sú v predaji milióny druhov, už nič neprekvapí? A čo tak paralyzér priamo v obale zariadenia? Tvorcovia zo spoločnosti Yellow Jacket prišli s geniálnym nápadom umiestniť paralyzér priamo do obalu zariadenia. Tento výrobok vznikol kvôli veľmi častým krádežiam iPhone v americkom New Yorku. Ako hovorí riaditeľ Yellow Jacket Sean Simone: „Legalizujte naše zariadenie a krádežiam telefónov bude koniec.“
Púzdro od Xellow Jacker je vytvorené z gumy, ktorá ochraňuje vlastníka zariadenia pred prípadným elektrickým šokom a na vrchu obalu vyčnievajú dve malé elektródy, medzi ktorými dochádza k výboju. Nabitie batérie tohto paralyzéru na plnú hodnotu trvá 4 hodiny. Samozrejmosťou je možnosť využiť samotný obal ako externú batériu a potom Váš iPhone vydrží dvakrát dlhšie nabitý. Alebo stačí jednoducho prepnúť na režim „Lupič“. V tom prípade je možné kryt použiť na protivníka približne 50 krát.
Predchádzajúce modely tohto zariadenia spôsobovali užívateľom dilemu, či je používanie naozaj tak bezpečné. Nová generácia tohto zariadenia je však bezpečná a vždy si udrží časť svojho nabitia, pre prípad že by ste museli paralyzér využiť. Paralyzér v obale je teraz schopný dať protivníkovi ranu až 950 000 voltov a 1,3 miliampérov. Čiže sa nemusíte báť, že lupiča usmažíte priamo na chodníku. V prvej generácii tohto obalu cítil protivník niečo ako včelie bodnutie čo je samozrejme tiež nepríjemné, no s príchodom novej generácie protivník pocíti svalové kŕče a môže zostať naozaj paralyzovaný.
Yellow Jacket nemá príliš veľkú konkurenciu na trhu s takýmto typom krytov. Jediným možným konkurentom z hľadiska bezpečnosti mu môže byť firma Spraytect, ktorá vyrába puzdro so sprejom, ktorý spôsobuje slzenie a štípanie očí. No tento kryt stojí 39,95$ a jeho náplň je len na zopár použití, zatiaľ čo Yellow Jacket stojí však 149$ no môžete ho využívať podstatne dlhšie ako kryt od Spraytect a navyše ho môžete využívať aj ako externú batériu. Na produkt upozornil server The Verge.